Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idąc tropem debilków twerdzących że lotnisko jest potrzebne (choć nikt praktycznie nie chce tu latać) bo ... rozwija region należy wybudować dinseyland, tor F1 , dobrze byłoby zrobić tu sztuczne góry porównywalne do Tatr. Zapamiętajcie durnie lemingi jedne jak się nie ma kasy to się nie przeinwestuje w durnoty. Jak będziecie mieli dom na głowie bedziecie mieli dochody stałe to zrozumiecie że nie kupuje się ferarri przy dochodzie na rodzine 5 tys. netto, czasem tak jest że na coś nas nie stać. Nie burzy się dochodowej cukrowni by postawić stadion, do którego trzeba dopłacać, Nie buduje się lotniska, na którym nie chce żaden przewoźnik lądować (przewoźnicy liczą kasę bo to ich kasa). A złodzieje rozkradający i niszczący miasto rachunek finanoswy mają gdzieś. Owszem ważne są drogi, miło że jest obwodnica (szkoda tylko że teraz cięzarówki będą i tak jechać prze Lublin - bo viatol) ale to 
Gościu zmień dealer albo bierz polowe a leminga to masz w majtkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha co za koleś! Niech lepiej zostanie w tym graffiti ochroniarzem. Na to się chyba najlepiej nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu zniszczyłeś system tym wpisem :) daj namiary to Ci flache postawie. A co do naszego chłopka roztropka Mariana, który kiedyś ze schodów w graffiti spadł, niech on lepiej już nic nie mówi, bo podobnie jak w przypadku Muszyńskiego co się odezwie to kompromitacja, czy on wogle ma szanse zebrać chociaż 1/4 głosów potrzebnych do zarejestrowania oficjalnie w wyborach, żenua jednym słowem.
Trzeba wiedzieć co pisać, a nie pisać co się wie...   Przecież minimum potrzebne do rejestracji już ma, co znajduje swoje odzwierciedlenie w komentowanym materiale.   Masz poważny problem, który co najmniej o 3/4 przewyższa sumę wszystkich problemów tego kandydata na urząd prezydenta RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałbym na p. Mariana Kowalskiego. Bądź co bądź to jedyny lublinianin spośród kandydatów na prezydenta.  Uważam, że warto  głosować na swoich. Jest tylko jeden mankament. P. Marian Kowalski ma tylko wykształcenie podstawowe (dane oficjalne dostępne na stronie PKW z wyborów samorządowych, gdy Kowalski kandydował na prezydenta Lublina). Jest więć najsłabiej wykształconym kandydatem na prezydenta, ma nawet niższe wykształcenie niż Wałęsa (ten miał chociaż skończoną zawodówkę). No nic trudno. Pozostaje głosować na JKM albo Dudę (choć w kwestii ukraińskiej podobają mi się poglądy Jarubasa). 
Ale ma ogoloną głowę to teraz  liczy  się najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marian.....mi tam lotnisko jest potrzebne może nie można latać gdzie się chce ALE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili już nam wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak zlikwidować Zus krzyczy każdy obrotny obywatel.Że obrotny to go stać na dobrą furę.zawsze ma na paliwo.Jeżdzi szybko bo ma wielu klientów i musi się wyrobić.W końcu z taką agresywną jazdą ląduje na przydrożnym drzewie,w rowie i na wózku.Jak myślicie czy tyle odłożył żeby utrzymać się do końca życia?Nie,idzie do Zusu,bo mu się należy.Ale przecież nie potrzebował Zusu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie bankrut jak nie ma pan nic do powiedzenia, to lepiej nic nie mówić niż pleść głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem wystąpienia Mariana Kowalskiego i podpisuję się pod każdym słowem które tam padło!Takiego Prezydenta nam potrzeba a nie tej wydmuszki która przynosi nam wstyd w całym świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili już nam wystarczy
Mamy jednego już co po stołka chodzi w buciorach ... i faktycznie wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem wystąpienia Mariana Kowalskiego i podpisuję się pod każdym słowem które tam padło!Takiego Prezydenta nam potrzeba a nie tej wydmuszki która przynosi nam wstyd w całym świecie!
  Ale on ma taki wiejski zaśpiew w tej gadce... no i bez szkoły jak jakiś chłopek roztropek... mnie to on pod Kononowicza podchodzi chce żeby "nie było niczego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie, mówienie prawdy ludziom, których procesy myślowe sa porównywalne do procesów myślowych ameby a mówg pracuje jak mózg chomika może przynieść odwrotny skutek niż Pan sie spodziewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on ma taki wiejski zaśpiew w tej gadce... no i bez szkoły jak jakiś chłopek roztropek... mnie to on pod Kononowicza podchodzi chce żeby "nie było niczego"
Kononowicz to miał chociaż zawodówkę i konkretny zawódA z tym "zaśpiewem" to fakt kononowiczem zalatuje jak nic[media]https://www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ[/media]
Ostatnio edytowany 15 marca 2015 r. o 09:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kandydat to cymbał bez wykształcenia , z tymi kwalifikacjami to myże być dziadkiem klozetowym albo cieciem . Ludzie miejcie honor , taki osioł ma was reprezentowa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie, mówienie prawdy ludziom, których procesy myślowe sa porównywalne do procesów myślowych ameby a mówg pracuje jak mózg chomika może przynieść odwrotny skutek niż Pan sie spodziewa.
Mózg ameby to ty masz i ten cymbał bez wykształcenia . Taki mądry tylko szkoły nie ma , inni głupi ale z magistrem ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tylko bezmózgowiec może mówić, że drogi, lotniska nie są potrzebne ludziom??? ... No, fakt,  że długość życia ameby - bez mózgu wynosi 500 lat,  daje niektórym osobom nadzieję ? Ale my ... RÓBMY SWOJE !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet mami wyborców rzeczami, na które nie ma wpływu, bo to kompetencje Sejmu i rządu, nie Prezydenta. Poza tym ciekaw jestem, jak on miałby doprowadzić do zmiany Konstytucji celem wprowadzenia ustroju prezydenckiego. Ot taki marny populistyczny bełkot dla prawniczych analfabetów, w tym tego, co tak gardłuje o "mądrych rzeczach" wypowiadanych przez "pana Mariana". Uroił sobie facet jak typowy wariat z dowcipów, że jest Napoleonem - i powinien być traktowany jak tenże wariat, a wraz z nim ludzie go popierający. Skąd się u takich biorą ambicje prezydenckie i przekonania, że mają realne szanse? Gdzie Rzym, gdzie Krym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To głosujcie na popleczników bandy czworga i ,,Bredzisława'' On was będzie godnie reprezentował haha to nic że jest bieda i kraj się sypie ale ustawy przyklepie bez echa i przynajmniej od czasu do czasu jest śmiesznie jak Szogun wyskoczy, dodam nawet że studia posiada ... Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet mami wyborców rzeczami, na które nie ma wpływu, bo to kompetencje Sejmu i rządu, nie Prezydenta. Poza tym ciekaw jestem, jak on miałby doprowadzić do zmiany Konstytucji celem wprowadzenia ustroju prezydenckiego. Ot taki marny populistyczny bełkot dla prawniczych analfabetów, w tym tego, co tak gardłuje o "mądrych rzeczach" wypowiadanych przez "pana Mariana". Uroił sobie facet jak typowy wariat z dowcipów, że jest Napoleonem - i powinien być traktowany jak tenże wariat, a wraz z nim ludzie go popierający. Skąd się u takich biorą ambicje prezydenckie i przekonania, że mają realne szanse? Gdzie Rzym, gdzie Krym.
  D O K ŁA D N I E !   Może porwać takich samych jak on I to nie wszystkich :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy ten "kandydat" stał kiedyś w korku w Garwolinie? OMG !!! Instruktor fitness i ochroniarz... No, ale był już elektryk, więc... Jak mam wybierać to Ogórek bardziej mi się podoba. Lepiej i tak nie będzie, a chociaż ma lepszą prezencję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...